درباره PNI

بیست سال خدمات مطمئن به شرکت‌های ایرانی

در اواخر دهه ۹۰ میلادی، پس از سال‌ها بررسی دقیق امور تجاری در ایران، مؤسسین این شرکت بین‌المللی تصمیم به ایجاد یک بنیاد خدماتی گرفتند. هدف این شرکت تبدیل شدن به یک منبع “قابل اعتماد“ جهت ارائه خدمات کامل به شرکتهای ایرانی شامل کالایابی، حمل و ترخیص بود.
اکنون پس از ۲۰ سال و تکمیل صدها پروژه موفق و ارائه هزاران محصول همراه با رضایت کامل مشتری، پرشین نویسا بین‌الملل حقیقتاً “منبع قابل اعتماد“ شما بازرگانان و سازمان‌های محترم ایرانی می‌باشد.

نمایندگی برندهای معتبر در ایران

پرشین نویسا بین‌الملل با جلب اعتماد مشتریان در طول سال‌ها و رشد مداوم ارتباطات در بسیاری از زمینه‌ها با برندهای شناخته شده جهانی توانسته است میزبان آن‌ها در ایران و منطقه شود. پرشین نویسا در بسیاری از صنایع همچون شیمیایی و پتروشیمی، نفت و گاز، داروسازی، معدن، سیمان، متالورژی، ساخت و ساز، پالپ و کاغذ، تصفیه فاضلاب صنعتی و نساجی خدماتی فراتر ارائه می‌دهد.
پرشین نویسا بین الملل
پرشین نویسا بین الملل

شرکت پرشین نویسا بین الملل (PNI) مفتخر است تا در کلیه امور بازرگانی به صنایع محترم خدمت رسانی نماید. این شرکت با بهره گیری از امکانات دفاتر تجاری خود در کشورهای چین و ترکیه قادر است خدمات ایجاد زنجیره تأمین بین المللی را به انجام رسانده و کالای درخواستی را به صورت ریالی و ارزی تأمین نماید. برخی از خدمات این شرکت عبارتند از:
۱- یافتن تأمین کننده معتبر و مورد تأیید(سورسینگ).
۲- قرارداد خرید کالا منعطف با شرایط خریداران محترم.
۳- تسهیل در امور بازرگانی خارجی از قبیل مکاتبات و استفاده از منابع خارجی.
۵- حمل و ترخیص و تحویل کالا در مقصد نهایی مطابق درخواست مشتریان.
۵- توثیق ضمانت های معتبر جهت اعتبار بخشی به قراردادها.
دفاتر ترکیه و چین این شرکت با حضور پرسنل مجرب و بین المللی مسلط به زبان های فارسی، انگلیسی، چینی و ترکی آماده خدمت رسانی به تمامی صنایع گوناگون از قبیل صنایع معدنی و فرآوری فلزات آهنی و غیر آهنی، کارخانجات زنجیره فولاد از کنسانتره تا محصولات نهایی، صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، نیروگاه ها، پالایشگاه ها، صنایع شیمیایی، داروسازی و غذایی می باشد.

پرشین نویسا بین‌الملل، راهی برای دستیابی آسان به خواسته‌های شما

تأمین تجهیزات و مواد مصرفی مورد نیاز خود را از برندهای خاص دنیا به PNI بسپارید.

 خدمات ما

تأمین تجهیزات

تأمین مواد مصرفی

تأمین قطعات یدکی

سورسینگ

مشاوره صادرات

مشاوره واردات

گواهینامه‌ها

پرشین نویسا بین الملل